پیام روسای فعلی و قبلی دانشکده

به نام خدا

حضور همه اساتيد و فرهيختگان و فارغ التحصيلان پرستاري و مامايي و اطاق عمل دانشكده پر افتخار پرستار و مامايي اصفهان سلام عرض می کنم

اول از همه از همه دوستاني كه در اين همايش بزرك ما را همراهي و كمك ميكنند صميمانه تشكر و قدرداني ميكنم. در مورد آیین نکوداشت چند مورد را ضرورت ديدم كه خدمت عزيزان ذكر كنم. اول اينكه ايده اين برنامه را اقاي رفيعيان همكار پيش كسوت ما سال گذشته به من دادتد و ياد اور شدند كه دانشكده در سال٩٧ پنجاه ساله ميشود و پيشنهاد فكر برگزاري و برنامه ريزي را دادند كه با دوستان مطرح كردم و پس از مشورت با معاون محترم توسعه دانشگاه اقاي دكتر يوسفي پيشنهاد شد این برنامه در ابتدای پنجاهمین سالگرد تاسیس دانشکده در سال ٩٦ برگزار گردد. موضوع برگزاری آیین نکوداشت در جلسه شوراي اموزشي و پژوهشي دانشكده مورخ ۹۵/۸/۴ مطرح شد و مقرر گرديد جناب اقاي دكتر شهرياري با توجه به توانمندي و تلاش و تجربه اي كه دارند مسئوليت را بر عهده بگيرند و اقاي دكتر يزدان نيك نيز با توجه به تلاش و هميت ودلسوزي و توان ايشان در كنار اقاي دكتر شهرياري قبول زحمت نمايند و مسئوليت این کار را بپذيرند. روز شنبه ۸/۱۵ هم با تعدادي از روساي قبلي دانشكده اقاي صالحي خواه، اقاي خليفه زاده،اقاي ناجي، اقاي دكتر عابدي، (خانم دكتر چنگيز مسافرت بودند و بعدا در خدمت شان خواهيم بود) اولين جلسه سیاستگزاری آیین نکوداشت برگزار شد.

مورد دومي كه خواستم به عرض دوستان برسانم اين است كه اين برنامه بصورت خودجوش و خودگردان و بدون تحميل هزينه بر دانشگاه برگزار خواهد شد، لذا از كليه دوستان و عزيزان گرامي و بلند مرتبه و با همت در اين برنامه درخواست داريم مشاركت فعال نمايند و در تلاش باشيم اسپانسرهايي را براي برنامه داشته باشيم.

مورد سوم اينكه از كليه اساتيد برجسته و پيش كسوت ميخواهيم در اين برنامه كه نمادي از هويت حرفه اي ماست ما را هدايت و راهنمايي بفرمايند

مورد چهارم اينكه به عنوان يك خدمتگزار كوچك در اين بزرگداشت خاللصانه تقاضا دارم سه رشته پرستاري و مامايي و اطاق عمل بصورت گسترده مشاركت داشته باشند تا بتوانيم نمايي از اتحاد و همدلي و همبستگي واقعي را به نمايش بگذاريم.

 

 

 

ارادتمند و خدمتگزار شما عزيزان و سروران

دکتر فریبا طالقاني، رئيس دانشكده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشک اصفهان

ارتباط با ما

 

 

 اصفهان، میدان آزادی ،خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشکده پرستاری و مامایی

           تلفن  دفتر:   ۳۷۹۲۷۵۶۵ -   ۰۳۱- ۳۶۶۸۷۱۵۳ – ۳۶۶۸۷۱۴۰- ۳۷۹۲۷۵۰۰  

           نمابر :               ۳۶۶۹۹۳۹۸-۰۳۱

           کدپستی:  ۸۱۷۴۶۷۳۴۶۵

لینک مفید

 

 

پوسترسمینار

پیوندها