اخبار دبیرخانه

پرسشنامه نظرسنجی «تخصصی شدن پرستاری ایران»

با سلام و احترام

آنچه در ادامه ملاحظه می کنید، پرسشنامه ای است که با هدف ارزیابی آمادگی حرفه ای پرستاری ایران برای تخصصی شدن وظایف پرستاران تهیه شده است. از آنجا که ماموریت تدوین نقشه راه تخصصی شدن خدمات پرستاری در ایران با همکاری معاونت محترم پرستاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در قالب پروژه‌ از سوی سازمان جهانی بهداشت(WHO) به کارگروه توسعه علوم پرستاری واگذار گردیده است. از شما تقاضا می گردد ضمن مطالعه تعاریف موجود از دو عنوان پرستارمتخصص رایج در ادبیات بین الملل، با صرف حدود۱۰دقیقه وقت ارزشمند خود با  تکمیل پرسشنامه آنلاین  در لینک:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd3pK8qolFqaPypTzhCmx1MP7VFtFg5ie7kwUWRY6sHs_M4yw/viewform?c=0&w=1

یا ارسال پاسخ در قالب فایل ورد (پیوست در ادامه مطلب) بهnsdiran@gmail.comnsd@nm.mui.ac.ir در نظرسنجی مشارکت نمایید و ضمن اشتراک پرسشنامه برای دیگر همکاران و گروه های اجتماعی پرستاران، مطالعه مقدماتی برای گسترش نقش و اعتلای خدمات تخصصی حرفه پرستاری را تسهیل نمائید.

                 قبلا از مشارکت شما صمیمانه قدردانی می گردد                ."کارگروه توسعه علوم پرستاری"

ایمیل اختصاصی دبیرخانه کارگروه توسعه علوم پرستاری

   

 ایمیل    nsd@nm.mui.ac.ir  برای  مکاتبات آتی  و دریافت مجدد ارسال های قبلی شما  (که در سایت بارگذاری نشده )  در نظر گرفته شده است. 

با توجه به عدم بارگذاری برخی فایل های ارسالی  اخیر از سوی دانشگاه های مختلف از جمله (اسامی معرفی شرکت کنندگان به کارگاه های توانمندسازی اساتیدو لاگ بوک دوره های کارشناسی و ارشد رشته های مختلف پرستاری) خواهشمند است، از این به بعد فایل های خود را به ایمیل فوق ارسال فرمایید

فرم ارزشیابی جهت ارسال گواهی کارگاه های توانمندسازی ۱۳۹۵

دریافت گواهی کارگاه های توانمندسازی منوط به دریافت فرم ارزشیابی دوره و ارسال آن از طریق ایمیل شرکت کنندگان دورهمی باشد. کسانی که  موفق به ارزشیابی کارگاه های توانمندسازی در مهلت مقررنشده اند پس از دانلود فرم ارزشیابی جهت ارتباط با دبیرخانه کارگروه توسعه علوم پرستاری از ایمیل های اختصاصی دبیرخانه:(nsd@nm.mui.ac.ir)  ااقدام به ارسال فرم نمایند . 

 

آموزش دانشگاهی پرستاری و آیین نامه توسعه همکاری بیمارستانها و مراکز بهداشتی درمانی

پیرو ابلاغ آیین نامه تربیت پرستار در بیمارستان ها و موضوعات مطرح شده دراین خصوص، دکتر علیرضا ایرج پور، مسوول کارگروه توسعه آموزش پرستاری و دانشیار گروه پرستاری مراقبتهای ویژه دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان درخصوص این آیین نامه و اقدامات صورت گرفته در این راستا توضیحاتی ارائه کرده که در ادامه بدان پرداخته می شود:

گشایش مرکز«شبکه ملی مطالعات و توسعه علوم پرستاری» و جلسه گزارش عملکرد کارگروه

 
    چهارشنبه سوم خرداد ماه ۱۳۹۶، همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر،  مرکز  «شبکه ملی مطالعات و توسعه علوم پرستاری» در منطقه هفت آمایشی کشور و ساختمان مجموعه مرکز توسعه علوم پرستاری در دانشکده پرستاری و مامایی اصفهان ، با حضور  دبیر شورای آموزش پزشکی وزارت بهداشت،  معاون آموزشی دانشگاه، مدیر مرکز مطالعات و توسعه ی آموزش پزشکی، مدیر امور آموزشی و تحصیلات تکمیلی، ریاست و کادر مدیریت دانشکده،  جمعی از اساتید و دانشجویان مقاطع مختلف پرستاری و اعضای کارگروه توسعه علوم پرستاری،  در دانشکده پرستاری و مامایی اصفهان  افتتاح گردید.   

  «

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - اخبار دبیرخانه

ارتباط با ما

 اصفهان، میدان آزادی ،خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشکده پرستاری و مامایی

           تلفن  دفتر:   ۳۷۹۲۷۵۶۵ -   ۰۳۱- ۳۶۶۸۷۱۵۳ – ۳۶۶۸۷۱۴۰- ۳۷۹۲۷۵۰۰  

           نمابر :               ۳۶۶۹۹۳۹۸-۰۳۱

           کدپستی:  ۸۱۷۴۶۷۳۴۶۵

 
 

پیوندها