اخبار دبیرخانه

فراخوان طرح های تحقیقاتی و کسب ایده در راستای برنامه های شبکه ملی مطالعات و توسعه علوم پرستاری

به اطلاع کلیه اساتید، همکاران و دانشجویان پرستاری می رساند:

 با توجه به همکاری مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی (نصر) و مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی در خصوص حمایت از طرح های نوآورانه آموزشی، رایزنی هایی توسط مرکز شبکه ملی مطالعات و توسعه علوم پرستاری با مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جهت حمایت از طرح های تحقیقاتی پیشنهاد شده به کارگروه توسعه علوم پرستاری صورت گرفته است. لذا فهرست اولویت های طرح های تحقیقاتی شبکه ملی مطالعات و توسعه علوم پرستاری جهت دریافت پروپوزال های پیشنهادی تقدیم می گردد.

ایمیل اختصاصی دبیرخانه کارگروه توسعه علوم پرستاری

   

 ایمیل    nsd@nm.mui.ac.ir  برای  مکاتبات آتی  و دریافت مجدد ارسال های قبلی شما  (که در سایت بارگذاری نشده )  در نظر گرفته شده است. 

با توجه به عدم بارگذاری برخی فایل های ارسالی  اخیر از سوی دانشگاه های مختلف از جمله (اسامی معرفی شرکت کنندگان به کارگاه های توانمندسازی اساتیدو لاگ بوک دوره های کارشناسی و ارشد رشته های مختلف پرستاری) خواهشمند است، از این به بعد فایل های خود را به ایمیل فوق ارسال فرمایید

برگزاری جلسه معرفی وب سایت شبکه توسعه آموزش و همکاری های بین حرفه ای

جلسه معرفی وب سایت شبکه توسعه آموزش و همکاری های بین حرفه ای ، با هدف معرفی وب سایت و اخذ بازخورد حاضران جهت نهایی سازی وب سایت با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی پرستاری، روز یکشنبه مورخ ۲۰/ ۸ / ۹۷ ساعت  ۱۵/۳۰ در شبکه ملی مطالعات و توسعه علوم پرستاری دانشکده پرستاری مامایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد. در این جلسه شبکه توسعه آموزش و همکاری های بین حرفه ای و اهداف آن توسط سرپرست کارگروه توسعه علوم پرستاری شرح داده شد.
 

 

نیازسنجی برنامه عملیاتی کارگروه توسعه علوم پرستاری در سال ۱۳۹۸

کارگروه توسعه علوم پرستاری جهت تدوین برنامه عملیاتی سال ۱۳۹۸، در نظر دارد نظر خواهی گسترده ای از متخصصان حوزه پرستاری بعمل آورد. نظرات ارزشمند شما بزرگواران کارگروه توسعه علوم پرستاری را در دستیابی به خرد جمعی لازم برای دستیابی به اهداف توسعه علوم پرستاری، در راستای اجرای ماموریت واسپاری شده، یاری خواهد نمود.

 خواهشمند است با اختصاص بخشی از وقت با ارزش خود با تکمیلفرم پیوست و ایمیل به آدرس  nsd@nm.mui.ac.ir در این امر مشارکت فرمایید. همچنین می توانید با کلیک بر روی لینک ذیل بطور آنلاین  در نیازسنجی شرکت فرمایید.

https://docs.google.com/document/d/1xqQ6y-vSJZnPiZIuk8otKsquSFEJ11mpfqxbr-lz-_w/edit?usp=sharing 

 پیشاپیش از مشارکت شما سپاسگزاریم.

 

برگزاری کارگاه نهایی سازی پیشنویس "نقشه راه توسعه نقش های تخصصی پرستاران در نظام سلامت ایران"

کارگاه نهایی سازی پیشنویس "نقشه راه توسعه نقش های تخصصی پرستاران در نظام سلامت ایران" مورخ ۱۱/۶/۱۳۹۷ با همکاری معاونت پرستاری و کارگروه توسعه علوم پرستاری و با حضور معاون محترم پرستاری، و جمعی از روسای دانشکده های پرستاری و مامایی، نمایندگان سازمان نظام پرستاری، انجمن های علمی،  مدیران و کارشناسان حوزه معاونت های پرستاری، درمان و توسعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد. در این کارگاه نقشه راه تدوین شده در کارگروه توسعه علوم پرستاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - اخبار دبیرخانه

ارتباط با ما

 

 

 اصفهان، میدان آزادی ،خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشکده پرستاری و مامایی

           تلفن  دفتر:   ۳۷۹۲۷۵۶۵ -   ۰۳۱- ۳۶۶۸۷۱۵۳ – ۳۶۶۸۷۱۴۰- ۳۷۹۲۷۵۰۰  

           نمابر :               ۳۶۶۹۹۳۹۸-۰۳۱

           کدپستی:  ۸۱۷۴۶۷۳۴۶۵

لینک مفید

 

 

پوسترسمینار

پیوندها