اخبار دبیرخانه

فراخوان پروژه در راستای برنامه های شبکه ملی مطالعات و توسعه علوم پرستاری

پیرو اجرایی نمودن برنامه های کارگروه توسعه علوم پرستاری، با توجه به اهمیت و ارزش افزوده ی کارهای گروهی مبتنی بر خرد جمعی،از تمامی اساتید، دانشجویان مقاطع تکمیلی و متخصصان  پرستاری، درخواست می شود: " پروژه ها و ایده های کاربردی و عملیاتی خود را در راستای کدهای عملیاتی کارگروه توسعه"( یه شرح زیر) و در چارچوب پیشنهادی(فایلی که در ادامه متن بارگذاری شده) به nsd@nm.mui.ac.ir و nsdiran@gmail.com (ایمیل و جی میل دبیرخانه کارگروه)  ارسال فرمایید.

 

 

ایمیل اختصاصی دبیرخانه کارگروه توسعه علوم پرستاری

   

 ایمیل    nsd@nm.mui.ac.ir  برای  مکاتبات آتی  و دریافت مجدد ارسال های قبلی شما  (که در سایت بارگذاری نشده )  در نظر گرفته شده است. 

با توجه به عدم بارگذاری برخی فایل های ارسالی  اخیر از سوی دانشگاه های مختلف از جمله (اسامی معرفی شرکت کنندگان به کارگاه های توانمندسازی اساتیدو لاگ بوک دوره های کارشناسی و ارشد رشته های مختلف پرستاری) خواهشمند است، از این به بعد فایل های خود را به ایمیل فوق ارسال فرمایید

نیازسنجی برنامه عملیاتی کارگروه توسعه علوم پرستاری در سال ۱۳۹۸

کارگروه توسعه علوم پرستاری جهت تدوین برنامه عملیاتی سال ۱۳۹۸، در نظر دارد نظر خواهی گسترده ای از متخصصان حوزه پرستاری بعمل آورد. نظرات ارزشمند شما بزرگواران کارگروه توسعه علوم پرستاری را در دستیابی به خرد جمعی لازم برای دستیابی به اهداف توسعه علوم پرستاری، در راستای اجرای ماموریت واسپاری شده، یاری خواهد نمود.

 خواهشمند است با اختصاص بخشی از وقت با ارزش خود با تکمیلفرم پیوست و ایمیل به آدرس  nsd@nm.mui.ac.ir در این امر مشارکت فرمایید. همچنین می توانید با کلیک بر روی لینک ذیل بطور آنلاین  در نیازسنجی شرکت فرمایید.

https://docs.google.com/document/d/1xqQ6y-vSJZnPiZIuk8otKsquSFEJ11mpfqxbr-lz-_w/edit?usp=sharing 

 پیشاپیش از مشارکت شما سپاسگزاریم.

 

برگزاری کارگاه نهایی سازی پیشنویس "نقشه راه توسعه نقش های تخصصی پرستاران در نظام سلامت ایران"

کارگاه نهایی سازی پیشنویس "نقشه راه توسعه نقش های تخصصی پرستاران در نظام سلامت ایران" مورخ ۱۱/۶/۱۳۹۷ با همکاری معاونت پرستاری و کارگروه توسعه علوم پرستاری و با حضور معاون محترم پرستاری، و جمعی از روسای دانشکده های پرستاری و مامایی، نمایندگان سازمان نظام پرستاری، انجمن های علمی،  مدیران و کارشناسان حوزه معاونت های پرستاری، درمان و توسعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد. در این کارگاه نقشه راه تدوین شده در کارگروه توسعه علوم پرستاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

برگزاری اولین نشست علمی شبکه ملی مطالعات و توسعه علوم پرستاری تحت عنوان "یک ارائه خوب"

دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، اولین نشست علمی مرکز شبکه ملی مطالعات و توسعه علوم پرستاری، با عنوان "یک اراِیه خوب"، توسط دکتر سلیمانی (مدیر اطلاع رسانی و علم سنجی پزشکی دانشگاه)، با حضور سرپرست کارگروه توسعه علوم پرستاری، جمعی از اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در تالار اندیشه دانشکده متبوع برگزار شد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - اخبار دبیرخانه

ارتباط با ما

 

 

 اصفهان، میدان آزادی ،خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشکده پرستاری و مامایی

           تلفن  دفتر:   ۳۷۹۲۷۵۶۵ -   ۰۳۱- ۳۶۶۸۷۱۵۳ – ۳۶۶۸۷۱۴۰- ۳۷۹۲۷۵۰۰  

           نمابر :               ۳۶۶۹۹۳۹۸-۰۳۱

           کدپستی:  ۸۱۷۴۶۷۳۴۶۵

لینک مفید

 

 

پوسترسمینار

پیوندها