previous pauseresume next

تبیین فرآیند توسعه هویت جنسیتی در دختران نوجوان ایرانی: دفاع پایان نامه دکتر بهداشت باروری

     به گزارش روابط عمومی دانشکده، چهارشنبه چهارم مهر ماه ۱۳۹۷، مهساالسادات موسوی دانشجوی رشته بهداشت باروری مقطع دکتری، از پايان نامه خود با عنوان تبیین فرآیند توسعه هویت جنسیتی در دختران نوجوان ایرانی، در محل تالار اندیشه دفاع نمود.

برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی دانشجویان جدید الورود در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷در دانشکده

      به گزارش روابط عمومی دانشکده، دوشنبه دوم مهر ماه ۱۳۹۷، مراسم دانشجویان جدید الورود نیمسال اول سال تحصیلی۹۸–۱۳۹۷ جهت دانشجویان کارشناسی پرستاری، مامایی و اتاق عمل با برگزاری مراسمی، در سالن شهید حیدری برگزار شد.

در این مراسم، سرکار خانم دکتر طالقانی، رییس دانشکده، پس از عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، حادثه تروریستی اخیر اهوازو خوش آمدگویی و بیان سخنانی در خصوص رشته های پرستاری، مامایی  و اتاق عمل، جایگاه حرفه ای این رشته ها در جامعه و امکانات و تجهیزات موجود در این دانشکده ، اظهار امیدواری کرد که این دوره چهار ساله تحصیل ، جزء بهترین دوره های عمر دانشجویان بوده و توام با کسب تجربه کافی جهت خدمت به مردم در مراکز آموزشی درمانی کشور باشد.

برگزاری مراسم زیارت عاشورا در دهه ی اول محرم۱۴۴۰ در دانشکده

      به گزارش روابط عمومی دانشکده، همزمان با آغاز ماه محرم، در دهه ی اول این ماه، مراسم زیارت عاشورا همراه با صرف صبحانه  ازساعت ۷/۳۰ صبح تا ۸ صبح،با حضور همکاران در نمازخانه ی دانشکده برگزار شد.

طراحی و ارزیابی برنامه ارتقاء سلامت روان زنان باردار

     به گزارش روابط عمومی دانشکده، یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷،  جلسه دفاع از پايان نامه زهرا علیپور دانشجوی رشته بهداشت باروری با عنوان: طراحی و ارزیابی برنامه ارتقاء سلامت روان زنان باردار  (مطالعه چند روشی) به راهنمايي دکتر اشرف کاظمی و دکتر غلامرضا خیرآبادی، در تالار اندیشه برگزار شد.

نمایه شدن مقالات مجله IJNMR در بانک اطلاعاتی اسکوپوس

     با کمال مسرت به استحضار میرساند پس از گذشت حدود یکسال با درخواست مجله  Iranian Journal of Nursing and Midwifery Research ‪(IJNMR)‬  جهت نمایه شدن مقالات در بانک اطلاعاتی ارزشمند اسکوپوس موافقت گردید.

بدین ترتیب علاوه بر بانک های اطلاعاتی قبلی؛ PubMed, Directory of Open Access Journals (DOAJ), Index Copernicus, WHO/EMRO, Islamic World Science Citation (ISC) Magiran, and SID مقالات مجله در بانک اطلاعاتی اسکوپوس وابسته به ناشر بین المللی الزویر نمایه خواهد شد. از ویژگیهای بارز اسکوپوس میزان پوشش بالا و کیفیت علمی مقالات است که زمینه را برای ارتقاء علمی وافزایش استنادات به مقالات فراهم می کند.

این موفقیت که با لطف الهی و سعی مجدانه نویسندگان محترم در جهت ارتقا علمی و نگارش انگلیسی مقالات فراهم شده است را تبریک میگوییم و منتظر دریافت مقالات ارزنده شما خواهیم بود.

 

 دکتر مسعود بهرامی سردبیر مجله IJNMR

صفحه‌ها

اشتراک در دانشکده پرستاری و مامایی RSS

ارتباط با ما

 

 

 اصفهان، میدان آزادی ،خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشکده پرستاری و مامایی

           تلفن  دفتر:   ۳۷۹۲۷۵۶۵ -   ۰۳۱- ۳۶۶۸۷۱۵۳ – ۳۶۶۸۷۱۴۰- ۳۷۹۲۷۵۰۰  

           نمابر :               ۳۶۶۹۹۳۹۸-۰۳۱

           کدپستی:  ۸۱۷۴۶۷۳۴۶۵

لینک مفید

 

 

پوسترسمینار

پیوندها