previous pauseresume next

مراقبت و تحقیق در پرستاری خانواده: سخنرانی دانشیار بخش تحقیقات بالینی دانشکده علوم سلامت دانشگاه دانمارک در دانشکده

     به گزارش روابط عمومی دانشکده، سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، خانم برت استوکارد، دانشیار بخش تحقیقات بالینی دانشکده علوم سلامت دانشگاه دانمارک، با حضور در جمع اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی، در تالاتر اندیشه دانشکده متبوع، پیرامون مراقبت و تحقیق در پرستاری خانواده، سخنرانی کرد.

جلسه سخنرانی خانم برت استو کارد، با پرسش و پاسخ حاضران، ساعت ۱۲پایان یافت.  

شایان ذکر است مدیر روابط بین الملل دانشگاه نیز در این جلسه سخنرانی حضور داشت.

ارتقاء مرتبه از مربی به استادیاری: تبریک به اعضاء هیات علمی گروه مامایی و بهداشت باروری

     به گزارش روابط عمومی دانشکده، در یکصد و هشتادمین جلسه هیات ممیزه مرکزی وزارت متبوع، در تاریخ ۲۴ بهمن ماه ۱۳۹۶ ، با ارتقاء مرتبه خانم ها پروین بهادران و فریبا فهامی، اعضاء  هیات علمی گروه مامایی و بهداشت باروری، از مربی به استادیاری موافقت به عمل آمد.

 از این رو مدیریت، اساتید، کارکنان و دانشجویان این موفقیت را به ایشان تبریک می گویند.

مسابقه پخت آش دردانشکده

     به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی،  دوشنبه ۲۱ اسفند ماه  ۱۳۹۶ ، دانشجویان و کارکنان دانشکده متبوع، اقدام به برگزاری مسابقه پخت آش، با محوریت قومیت های ایرانی نمودند که با بازدید و حضور  معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه و هیات همراه، مدیریت، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشکده مواجه شد.

در حاشیه برگزاری مسابقه پخت آش،  اقوام ایرانی کرد و لر و بختیاری، برخی از آداب و رسوم فرهنگی خویش را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دادند.

 گفتنی است از حائزین برتر مسابقه پخت آش با اهداء هدیه تقدیر به عمل آمد. و اقوام مختلف ایرانی در پایان روز سوم خیریه دانشجویی، با هم سرود ملی جمهوری اسلامی را قرائت کردند.

 

برپایی خیریه دانشجویی دردانشکده

     به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی،  از شنبه ۱۹ اسفند ماه  ۱۳۹۶ ، دانشجویان  دانشکده،  اقدام به برپاییخیریه دانشجویی، با محوریت قومیت های ایرانی جهت بازدیدکنندگان نمودند که با استقبال مدیریت، اساتید، کارکنان و دانشجویان مواجه شد. در حاشیه برگزاری خیریه دانشجویی،  مسابقه آشپزی پخت انواع آش دوشنبه ۲۱ اسفندماه در محل بازارچه خیریه این دانشکده برقرار می باشد.

سخنرانی خانم دکتر استوکارد استاد دانشگاه دانمارک

مجموعه مراکز تحقیقاتی دانشکده پرستاری و مامایی برگزار می­کند: سخنرانی خانم دکتر استوکارد استاد دانشگاه دانمارک  از اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دعوت به شرکت می­شود.برای مشاهده اطلاعیه و جدول زمانبندی بر روی لینک جدول زمان بندی کلیک کنید .

صفحه‌ها

اشتراک در دانشکده پرستاری و مامایی RSS

ارتباط با ما

 

 

 اصفهان، میدان آزادی ،خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشکده پرستاری و مامایی

           تلفن  دفتر:   ۳۷۹۲۷۵۶۵ -   ۰۳۱- ۳۶۶۸۷۱۵۳ – ۳۶۶۸۷۱۴۰- ۳۷۹۲۷۵۰۰  

           نمابر :               ۳۶۶۹۹۳۹۸-۰۳۱

           کدپستی:  ۸۱۷۴۶۷۳۴۶۵

لینک مفید

 

 

پوسترسمینار

پیوندها