افتتاح «هاب، تفکر طراحی» با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور

     «هاب طراحی» نوآوری های سلامت، شنبه ۱۹ بهمن ماه، با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور، دکتر چنگیز رییس دانشگاه، معاون تحقیقات و فناوری و همچنین تعدادی از مسئولین و کارکنان دانشگاه در ساختمان آفرینش افتتاح گردید.

 این مجموعه با هدف توسعه کسب و کارهای حوزه پزشکی و رفع مشکلات بیماران با کمک تفکر طراحی، ساخت و در نهایت تجاری‌سازی ایده‌ها و ابزارهای نوآورانه و فناورانه در حوزه پزشکی و سلامت افتتاح گردید.

تفکر طراحی نگرش جدیدی در خلق کسب و کارهای نوآورانه است.

هاب «تفکر طراحی»، مجموعه‌ای است که تمامی مراحل تفکر طراحی را که عبارتند از همدلی با بیمار ودرک مسأله، ایده پردازی برای حل نوآورانه مساله و ساخت پروتوتایپ ایده را در بر گرفته و در نهایت نیز، به تست مدل مفهومی منجر می‌شود

گفتنی است تمامی بخش‌های ایجاد کسب و کارهای نوآورانه مبتنی بر تفکر طراحی در این مجموعه وجود دارد و به همین دلیل هاب طراحی نام گرفته است.

همچنین «ریبوزوم»، آزمایشگاه ساخت پروتوتایپ های نوآورانه، شامل کارگاه های نجاری، آهنگری، الکترونیک و دیجیتال و فان لب نیز توسط معاون علمی و فناوری رییس جمهوری افتتاح و بازدید شد که شامل زیرساخت‌‌های مختلف برای طراحی و ساخت مدل های مفهومی جدید می باشد.

شایان ذکر است هاب طراحی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در مساحتی بالغ بر هزارمترمربع، شامل باشگاه پژوهش و فناوری، مرکز نوآوری، فضاهای کار اشتراکی و فب لب از ظرفیت پذیرش روزانه ۲۰۰ نفر برخوردار است و می‌تواند طرح‌های نوآورانه را از مرحله طرح مساله تا تجاری‌سازی پشتیبانی کند.

ارتباط با ما

 

 

 اصفهان، میدان آزادی ،خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشکده پرستاری و مامایی

           تلفن  دفتر:   ۳۷۹۲۷۵۶۵ -   ۰۳۱- ۳۶۶۸۷۱۵۳ – ۳۶۶۸۷۱۴۰- ۳۷۹۲۷۵۰۰  

           نمابر :               ۳۶۶۹۹۳۹۸-۰۳۱

           کدپستی:  ۸۱۷۴۶۷۳۴۶۵

لینک مفید

پوستر

پیوندها