previous pauseresume next

فراخوان طرح های نوآورانه آموزشی

به منظور جهت دهی به فعالیت های نوآورانه آموزشی در قالب طرح های منسجم و پرمحتوا و به منظور حمایت مالی از طرح های نوآورانه آموزشی متناسب با نیازهای ملی، ومنطقه ای، مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی با همکاری مرکز ملی تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی اقدام به فراخوانی پروپوزالهای پیشنهادی کرده است. برای دریافت راهنمای مجریان و فرم خام پروپوزال بر روی لینک های زیر کلیک کنید. ارسال پروپوزال از طریق پست الکترونیک به آدرس : merc@edc.mui.ac.ir آخرین مهلت ارسال پروپوزال ۱۳۹۷/۸/۲۰

راهنمای مجریان طرح های نوآورانه آموزشی

فرمت پروپوزال

نمایه شدن مقالات مجله IJNMR در بانک اطلاعاتی اسکوپوس

     با کمال مسرت به استحضار میرساند پس از گذشت حدود یکسال با درخواست مجله  Iranian Journal of Nursing and Midwifery Research (IJNMR)  جهت نمایه شدن مقالات در بانک اطلاعاتی ارزشمند اسکوپوس موافقت گردید.

بدین ترتیب علاوه بر بانک های اطلاعاتی قبلی؛ PubMed, Directory of Open Access Journals (DOAJ), Index Copernicus, WHO/EMRO, Islamic World Science Citation (ISC) Magiran, and SID مقالات مجله در بانک اطلاعاتی اسکوپوس وابسته به ناشر بین المللی الزویر نمایه خواهد شد. از ویژگیهای بارز اسکوپوس میزان پوشش بالا و کیفیت علمی مقالات است که زمینه را برای ارتقاء علمی وافزایش استنادات به مقالات فراهم می کند.

این موفقیت که با لطف الهی و سعی مجدانه نویسندگان محترم در جهت ارتقا علمی و نگارش انگلیسی مقالات فراهم شده است را تبریک میگوییم و منتظر دریافت مقالات ارزنده شما خواهیم بود.

 

 دکتر مسعود بهرامی سردبیر مجله IJNMR

نشست رییس دانشگاه با مسئولین دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت

      در نشست رییس دانشگاه با رییس دفتر توسعه فناوری سلامت و رییس گروه برنامه ریزی و سیاستگذاری فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی که دوشنبه ۱۵ مردادماه در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد، در ارتباط با پارک علم و فناوری سلامت مطالبی عنوان و در این خصوص بحث و بررسی شد.

در این نشست که معاون پژوهشی و فناوری، مدیر توسعه فناوری، اعضای شورای فناوری و مسئولین دانشکده ها نیز حضور داشتند، دکتر انوشه زرگرمدیر توسعه فناوری دانشگاه به ارائه گزارشی از روند فعالیت های صورت گرفته در حوزه مدیریت توسعه فناوری در دانشگاه و نیز چشم انداز فعالیت های آتی، ساختارهای حمایت از فناوری برای اساتید و دانشجویان از جمله تأسیس باشگاه فناوری سلامت و تأسیس مرکز نوآوری سلامت در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، مجوزهای اخذ شده از هیأت امناء جهت تسهیل فعالیت های فناورانه و مجموعه مراکز توسعه سلامت پرداخت.

آزمون مصاحبه (مرحله دوم) پذیرش دکترای تخصصی

اطلاعیه شماره 2

Pages

Subscribe to دانشکده پرستاری و مامایی RSS
 
 

پوسترسمینار