previous pauseresume next

تقدیر از همکاران در حوزه پژوهش و حسابداری: دانشکده

     به گزارش روابط عمومی دانشکده، به مناسبت هفته پژوهش و حسابداری، طی مراسمی شنبه ۲۵ آذر ماه  ۱۳۹۶، با حضور ریاست، معاونین آموزشی، پژوهشی، دانشجویی فرهنگی، مالی اداری و معاون پژوهشی مجموعه مراکز تحقیقاتی پرستاری و مامایی، ازهمکاران واحدهای پژوهش، کتابخانه، مجموعه مراکزتحقیقاتی پرستاری و مامایی و حسابداری، با اهداء لوح تقدیر و گل، در تالار اندیشه، تجلیل به عمل آمد.

شایان ذکر است از چند دانشجوی که با معاونت پژوهشی دانشکده در آموزش کارهای پژوهشی مشارکت داشتند، نیز تقدیر شد.

   

بازدید دانش آموزان لنجانی از دانشکده

     به گزارش روابط عمومی دانشکده، بیش از ۴۰ نفر از دانش آموزان دبیرستان دخترانه آزادگان چم گردان لنجان، سه شنبه ۲۲ آذر ماه  ۱۳۹۶، ازبخش های  مختلف دانشکده، اعم از آزمایشگاه مهارتهای بالینی و کتابخانه بازدید به عمل آوردند و مسئولین مربوطه توضیحات لازم را ارائه دادند.

دکترمحسن شهریاری : رییس کمیته اخلاق سلامت (درمان ،بهداشت وغذا ودارو ) شورای اخلاق پزشکی دانشگاه

 

  با توجه به ابلاغ ۱۷۶۸۱ رییس دانشگاه، آقای دکتر محسن شهریاری، به عنوان رییس کمیته اخلاق سلامت (درمان ،بهداشت وغذا ودارو ) شورای اخلاق پزشکی دانشگاه منصوب شدند.

از این رو مدیریت، اساتید و کارکنان دانشکده، علاوه بر تبریک این انتصاب، برای ایشان آرزوی موفقیت و تندرستی می نماید.

استقبال مسئولین از دانشجویان در روز ۱۶ آذر

       به گزارش روابط عمومی دانشکده، صبح سه شنبه ۱۴آذر۱۳۹۶،  به مناسبت روز دانشجو، معاونین آموزشی، پژوهشی، اداری مالی، با حضور در ورودی دانشکده، میلاد پیامبراکرم(ص) و روز دانشجو را به دانشجویان تبریک و تهنیت گفته و با شیرینی و چای از ایشان پذیرایی نمودند.

برگزاری روز جهانی تکنولوژیست های جراحی

     به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی، دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶، جشن تکنولوژیست های جراحی(اتاق عمل)، با حضور عضو کمیته ارزشیابی و برنامه ریزی رشته اتاق عمل، معاون آموزشی، مدیرگروه اتاق عمل، جمعی از اساتید و دانشجویان این رشته در سالن شهید حیدری دانشکده برگزار گردید.

در این جشن، معاون آموزشی، طی سخنانی، ضمن تبریک روز جهانی تکنولوژیست های جراحی( ۱۴ نوامبر)، اشاره کوتاهی به تاریخچه اتاق عمل و ایجاد این رشته نمود. احمدرضا یزدان نیک، در ادامه افزود: دو رشته ی پرستاری و اتاق عمل، به دلیل مراقبتی بودنشان، به یکدیگر  وابسته اند.

صفحه‌ها

اشتراک در دانشکده پرستاری و مامایی RSS

ارتباط با ما

 اصفهان، میدان آزادی ،خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشکده پرستاری و مامایی

           تلفن  دفتر:   ۳۷۹۲۷۵۶۵ -   ۰۳۱- ۳۶۶۸۷۱۵۳ – ۳۶۶۸۷۱۴۰- ۳۷۹۲۷۵۰۰  

           نمابر :               ۳۶۶۹۹۳۹۸-۰۳۱

           کدپستی:  ۸۱۷۴۶۷۳۴۶۵

پوستر

لینک ۲

پیوندها