رفتن به محتوای اصلی
x
 • فراخوان دبیری کمیته دانشجویی
  خواهشمند است در صورتی که شما دانشجوی عزیز ، علاقمند به فعالیت در دبیری کمیته دانشجویی هستید رزومه خود را به آدرس ایمیل موجود در پوستر ارسال فرمایید تا اقدام بعدی صورت پذیرد...
 • قابل استفاده شدن سایت کارشناسی با 34 کلاینت
  با توجه به بلااستفاده بودن سایت دانشجویان کارشناسی و به روز نبودن سیستمها در چندین سال اخیر ، با پیگیری های تیم مدیریت و فناوری دانشکده پس از خرید سرور و نصب و راه اندازی و به روز کردن 34 تین کلاینت در بستر مجازی سازی، این سایت در تاریخ 18/11/1401 به راه افتاد و دانشجویان و اساتید عزیز می توانند از خدمات این سایت استفاده نمایند .
 • در خصوص سامانه نوید
  به اطلاع می رساند
 • اخبار واحد فناوری اطلاعات دانشکده
  واحد کامپیوتر دانشکده به اطلاع میرساند با هدف ایجاد نظم و انضباط در پاسخگویی و رفع اشکال سیستم کامپیوتر شما همکار گرامی از تاریخ 20/10/1401 جهت ارتباط واحدهای زیرمجموعه دانشکده با واحد فناوری اطلاعات سامانه تیکت به آدرس https://mobin.mui.ac.ir راه اندازی و به بهره برداری رسید. از این پس رفع اشکال نرم افزاری و سخت افزاری سیستمها صرفا از طریق سامانه تیکت پاسخ داده می شود. جهت ورود به سامانه برای هر گروه آموزشی و واحد اداری یک نام کاربری و رمز عبور تهیه شده است که در اختیار رابط قرار میگیرد و رابط به همه اعضای گروه تحویل میدهد . هر کاربر در صورت داشتن مشکل، با وارد کردن نام کاربری و رمزعبور وارد سامانه شده و مشکل خود را ثبت می نماید و کارشناسان واحد به ترتیب اولویت پاسخگو خواهند بود .
 • مهلت تا 16خرداد 1402
  آخرین مهلت دریافت درخواست های دفاع پروپوزال و پایان نامه