previous pauseresume next

ساخت و بررسی ویژگی های روان سنجی ابزار سنجش مشکلات خانواده های دارای والد مبتلا به مصرف مواد / دفاع از پایان نامه دکتری تخصصی پرستاری

    به گزارش روابط عمومی دانشکده، دانشجوی دکتری تخصصی پرستاری، حمیده منچری ، ورودی ۱۳۹۳، شنبه ۲۸ دیماه ۱۳۹۸، درتالار اندیشه از پایان نامه خود با عنوان ساخت و بررسی ویژگی های روان سنجی ابزار سنجش مشکلات خانواده های دارای والد مبتلا به مصرف مواد ، دفاع نمود.

دانشجو حمیده منچری ، در خلاصه پایان نامه ارسالی خود به روابط عمومی دانشکده گفته است: وابستگي به مواد يكي از مسايل اجتماعي مهم امروز در جهان است و در حدود دويست و سی ميليون نفر (پنج در صد) جمعيت جهان وابسته به انواع مواد مخدر می باشند که هر ساله ميليون ها دلارصرف مبارزه با مواد يا درمان افراد وابسته به آن می شود.

برگزاری جلسه ی شورای فرهنگی

     به گزارش روابط عمومی دانشکده، جلسه ی شورای فرهنگی، امروز ۲۸ دیماه ۱۳۹۸ به ریاست دکتر فریبا طالقانی و سایر اعضاء برگزار شد و پس از بحث و بررسی حول موضوعات مربوطه، تصمیماتی نیز اتخاذ شد.

تسلیت به خانواده های جان باختگان حادثه سقوط هواپیمای مسافربری ایران اوکراین

      مدیریت دانشکده، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشکده پرستاری و مامایی، جان باختن شماری از نخبگان کشور را در اثر حادثه سقوط هواپیمای مسافربری ایران اوکراین، به خانواده های ایشان و جامعه ی دانشگاهی تسلیت و تعزیت می گوید.

پیام تسلیت رئیس دانشگاه در پی حادثه سقوط هواپیمای مسافربری ایران اوکراین

     رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، طی پیامی حادثه سقوط هواپیمای مسافربری ایران اوکراین و به دنبال آن از دست دادن تعداد بیشماری از هموطنان و نخبگان کشورمان و نیز مسافرانی از دیگر کشورها را تسلیت و از خداوند برای خانواده های آنها صبر مسئلت نمودند.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

 

به نام خداوند بخشنده مهربان

 

مام میهن ما، ایران  عزیز روزهایی سخت را سپری می کند. روزهایی که با آزمون پی در پی رنج جانکاه ازدست دادن عزیزترین فرزندان این مرز و بوم، در هم آمیخته و سنگینی مسئولیت را بر دوش بازماندگان بیش از همیشه می گذارد.

تدوین برنامه جامع مراقبت منزل جهت ارتقای سلامت زنان مبتلا به پره اکلامپسی: دفاع پایان نامه دکترای بهداشت باروری

     به گزارش روابط عمومی دانشکده، شنبه۲۱ دیماه ۱۳۹۸ ، زهرا رستگاری ، دانشجوی دکتری رشته مامایی و بهداشت باروری، از پایان نامه خود با عنوان: تدوین برنامه جامع مراقبت منزل جهت ارتقای سلامت زنان مبتلا به پره اکلامپسی ، در محل تالار اندیشه دفاع نمود.

زهرا رستگاری ، در زمینه پژوهش خود بیان نمود که پره اکلامپسی یکی از حاملگی های پرخطر و یکی از چالش های مامایی موجود می باشد که بارداری و پیامدهای آن را تحت تاثیر قرار می دهد و از آنجا که می تواند علت ۲۰-۱۵ % مرگ ومیر مادران باردار باشد، توجه به مراقبت های این گروه از بارداری های پرخطر بایستی دقیق تر صورت گیرد. 

صفحه‌ها

اشتراک در دانشکده پرستاری و مامایی RSS

ارتباط با ما

 

 

 اصفهان، میدان آزادی ،خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، دانشکده پرستاری و مامایی

           تلفن  دفتر:   ۳۷۹۲۷۵۶۵ -   ۰۳۱- ۳۶۶۸۷۱۵۳ – ۳۶۶۸۷۱۴۰- ۳۷۹۲۷۵۰۰  

           نمابر :               ۳۶۶۹۹۳۹۸-۰۳۱

           کدپستی:  ۸۱۷۴۶۷۳۴۶۵

لینک مفید

 

پوستر

پیوندها